Napisz do nas

Komunikacyjne

Trudno przewidzieć wszystkie sytuacje na drodze. Nawet najlepszymu kierowcy może przydarzyć się awaria, stłuczka lub... rozładowany akumulator. Kompleksowe ubezpieczenie Twojego samochodu pozwala na poradzenie sobie w trudnych sytuacjach.

UBEZPIECZENIE OC

Ubezpieczenie OC to ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, które zabezpiecza osoby trzecie poszkodowane w wyniku spowodowanego przez nas wypadku.
W ramach ubezpieczenia OC Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaci odszkodowanie osobom poszkodowanym, zaspokoi ich roszczenia, chroniąc jednocześnie majątek sprawcy szkody.
Do jego zakupu zobowiązany jest każdy użytkownik pojazdu mechanicznego.

UBEZPIECZENIA AC

Każdy właściciel pojazdu niestarszego niż 12lat może skorzystać z ubezpieczenie autocasco (AC). AC jest ubezpieczeniem dobrowolnym i obejmuje szkody polegające na zniszczeniu, uszkodzeniu lub utracie pojazdu bądź jego wyposażenia przyjętego do ubezpieczenia. Jeśli chcesz zabezpieczyć swój samochód przed szkodami powstałymi zarówno z winy kierowcy, jak również takich, na które nie masz wpływu, ubezpieczenie Autocasco jest właśnie dla Ciebie.

UBEZPIECZENIE NNW

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków to niezawodna gwarancja, że znajdą się pieniądze na leczenie, rehabilitację lub odszkodowanie. Polisa chroni kierowcę i pasażerów pojazdu w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków, do których doszło w Polsce lub poza jej granicami.

UBEZPIECZENIE SZYB

Jeśli jesteś właścicielem samochodu osobowego, ciężarowego lub ciągnika siodłowego i zależy Ci na dodatkowej ochronie, ubezpieczenie szyb jest produktem stworzonym właśnie dla Ciebie.
Ubezpieczenie to obejmuje przednie, tylne i boczne szyby pojazdów i chroni je na wypadek stłuczenia lub uszkodzenia. W przypadku szkody Towarzystwo Ubepieczeniowe gwarantuje pokrycie kosztów naprawy lub wymiany uszkodzonych szyb nie tracąc przy tym wypracowanych zniżek.