Kredyty samochodowe

Samochód to obecnie podstawowy środek transportu, bez którego wiele osób nie jest w stanie funkcjonować. Własne cztery kółka pozwalają zawieść nas w dowolne miejsce, kiedy tylko chcemy. Samochód jest także niezastąpiony przy prowadzeniu własnego biznesu, pozwalając szybko dotrzeć do Klienta czy dostarczyć towar w wybrane miejsce. Nie każdy z nas może pozwolić sobie jednak na zakup samochodu za gotówkę. Nie jest tajemnicą, że w większości sytuacji jest to dość spory wydatek. W tej sytuacji pomocny może być kredyt. Przed jego zaciągnięciem warto jednak porównać oferty banków pod względem warunków, jakie oferują. W tym przypadku niezastąpione jest TDF -- Twój Doradca Finansowy. Korzystając z jego usług każdy ma możliwość zrealizować marzenie o bezpiecznym, komfortowym i niezawodnym samochodzie. Dzięki naszym kredytom samochodowym możesz kupić pojazd nie tylko do domu, ale również do swojej firmy.

 

Kredyt samochodowy należy do grupy kredytów celowych i przeznaczony jest na zakup pojazdów. Nie dotyczy on wbrew pozorom wyłącznie samochodów osobowych. Można za niego kupić również samochody ciężarowe, motocykle, przyczepy, quady, maszyny budowlane, traktory, a nawet łodzie motorowe. Skierowany jest do osób prywatnych oraz do przedsiębiorców. Kredyt samochodowy może zostać udzielony zarówno na zakup nowego samochodu, jak też używanego. Pojazd musi posiadać jednak ważny dowód rejestracyjny.

 

Oferty banków proponujących kredyty samochodowe mogą jednak znacząco różnić się między sobą, dlatego dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy TDF - firmy, która specjalizuje się w doradztwie kredytowym. Zapewnimy nie tylko najlepszą ofertę, ale również pomoc w uzyskaniu kredytu. Decyzję można otrzymać nawet w godzinę. Porównując oferty wielu banków działających w Polsce pomożemy Ci znaleźć najkorzystniejszy kredyt samochodowy dopasowany do Twoich potrzeb. Zapewniamy uproszczoną procedurę kredytową, przejrzystą umowę oraz dogodne, dopasowane do każdego Klienta warunki spłaty.

 

Wiele osób, które planują zakup pojazdu, zastanawia się czy w ich przypadku lepszym rozwiązaniem będzie kredyt samochodowy czy gotówkowy. Oba mogą zostać przeznaczone na zakup samochodu. Który więc wybrać? Niemal w każdym przypadku korzystniejszą opcją będzie kredyt samochodowy, z prostego powodu - jest tańszy. Skąd to wynika? Bank udzielający kredytu samochodowego posiada szereg zabezpieczeń, na wypadek niewypłacalności klienta. Kredyt gotówkowy ich nie posiada, dlatego jest wyżej oprocentowany. Do kredytu samochodowego możesz wnieść wkład własny, jednak nie zawsze jest to konieczne.

 

W TDF oferujemy kredyty charakteryzujące się niskim oprocentowaniem, dzięki czemu są one bardzo korzystne dla naszych Klientów. Oferujemy kredyty na zakup zarówno nowego pojazdu oraz używanego. Nasze usługi skierowane są do osób w różnym wieku, w różnej sytuacji finansowej i wykonujących różną działalność. Decyzję kredytową można otrzymać już w godzinę od złożenia wniosku. W wielu przypadkach nie wymagany jest wkład własny. Wystarczy oświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Nasi doradcy pomogą przejść przez całą procedurę zapewniając minimum formalności, dzięki czemu Klient zaoszczędzi mnóstwo swojego cennego czasu. Zapewniamy dogodny okres spłat, dopasowany do indywidualnych preferencji i wymagań. W pakiecie można również nabyć najtańsze na rynku OC i AC.

 

Kredyt samochodowy to jeden z najkorzystniejszych sposobów na dofinansowanie zakupu pojazdu. Przed jego wyborem warto jednak skorzystać z pomocy Twojego Doradcy Finansowego. Znajdziemy kredyt dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.  Dzięki temu szybciej i skuteczniej zrealizujesz swoje marzenia o nowym samochodzie.

 

Zapewniamy:


 • niskie oprocentowanie
 • decyzję kredytową w godzinę
 • dodatkową gotówkę na dowolny cel
 • dogodny okres spłaty
 • wpłatę własną od 0zł
 • brak konieczności przedstawiania dom
 • możliwość skredytowania składki ubezpieczeniowej OC/AC
 • kredyt na oświadczenie o dochodach
 • uproszczone procedury
 • finansowanie zakupu zarówno nowych jak i używanych pojazdów
 • w pakiecie OC i AC najtańsze na rynku