Kredyty hipoteczne
Kredyty hipoteczne
Własny dach nad głową jest marzeniem niemal każdego z nas. Przy obecnych cenach mieszkań i domów, wydawać by się mogło, żer mało kto może pozwolić sobie na jego realizację. Na szczęście rozwój gospodarki spowodował dynamiczny rozwój banków, których działalność opiera się między innymi na udzielania wsparcia finansowego.
Kredyty gotówkowe
Kredyty gotówkowe
Kredyty gotówkowe są jednym z najpopularniejszych produktów bankowych. Banki stosunkowo chętnie rozpatrują wnioski o nie, udzielając dofinansowania. Przyznaną kwotę można wykorzystać na dowolne cele, choć niektóre banki mogą wymagać określenia w umowie kredytowej na co zostanie wydana suma.
Kredyty dla firm
Kredyty dla firm
Prowadzenie działalności gospodarczej często wiąże się z obrotem gotówkowym oraz inwestycjami. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz środków na rozpoczęcie nowej działalności, szukasz funduszy na rozwój firmy, czy może chcesz pokryć jej bieżące zobowiązania, pomożemy znaleźć Ci najkorzystniejszą ofertę.
Kredyty samochodowe
Kredyty samochodowe
Samochód to obecnie podstawowy środek transportu, bez którego wiele osób nie jest w stanie funkcjonować. Własne cztery kółka pozwalają zawieść nas w dowolne miejsce, kiedy tylko chcemy. Samochód jest także niezastąpiony przy prowadzeniu własnego biznesu, pozwalając szybko dotrzeć do Klienta czy dostarczyć towar w wybrane miejsce.
Mieszkanie dla Młodych
Mieszkanie dla Młodych
MDM - Mieszkanie dla młodych 2016. Nowe warunki MDM, sprawdź jak zmieniły się zasady dofinansowania mieszkań dla młodych.