Napisz do nas

Kategoria
27/05/2016

W weekend integrowaliśmy się w Bieszczadach.

W sobotę 21 maja 2016 roku, Firma TDF i Super Nieruchomości uczestniczyły w wyjeździe integracyjnym w Bieszczadach. Główną atrakcja wieczoru był wspólny udział całej grupy w paintballu.


W celu przypieczętowania współpracy obu firm, pracownicy pod czujnym okiem kierownictwa uczestniczyli w pełnej emocji grze paintball. Jest to gra zespołowa, która polega na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu wyspecjalizowanej broni tzw. markerów, które za pomocą sprzężonego gazu (powietrza, propanu lub dwutlenku węgla) wystrzeliwują pociski. Mają one specjalny kształt kulki, a w ich wnętrzu znajduje się biodegradowalna farba. Całość kulki pokryta jest otoczką wykonana na bazie żelatyny spożywczej. Celem gry jest trafienie przeciwnika kulką, która rozbijając się na ubraniu pozostawia po sobie kolorowy ślad.

 

Podczas wyrównanej walki, obie drużyny dzielnie walczyły i zwinnie uciekały przed ostrzałem przeciwników. W końcowym rezultacie obie drużyny orzekły remis i zgodnym krokiem udały się na krótki wypoczynek po emocjonującej grze. Całość wyjazdu zakończył wspólny grill, przy dźwiękach nastrojowej muzyki.

 

Wspólny wyjazd odbywał się w Bieszczadzkim Poligonie Painballowym „Wataha”. Dziękujemy organizatorom za wspaniałą zabawę i dużą dawkę adrenaliny!

 

 

Natalia Znamirowska - Twój Doradca Finansowy

Aktualności