Napisz do nas

Kategoria
11/01/2016

Tani kredyt hipoteczny tylko do końca stycznia

Wiele banków wprowadziło już rekomendacje dotyczące podniesienia kwoty wkładu własnego z 10 do 15% wartości nieruchomości. Sporo również podniosło marże i oprocentowanie. Są jednak rozwiązania promocyjne, w których można uzyskać 1,65% marży przez cały okres spłaty oraz 0% prowizji za udzielenie kredytu. Warunki jakie należy spełnić to kredytobiorca nie może mieć więcej niż 35 lat (rocznikowo) i uzyskuje średniomiesięczny dochód na poziomie 1000 zł miesięcznie. Kredyt hipoteczny musi być na kwotę co najmniej 100 tys.zł. 

 

Poza powyższą promocją, kredyt taki możemy uzyskać w 3 wariantach: Oferta standardowa lub promocyjne oferty "0% prowizji" oraz "obniżona marża". Warunkiem skorzystania z promocyjnej oferty jest posiadanie, otwarcie konta osobistego przed podpisaniem umowy kredytowej i deklaracja wpływów w wysokości min. 2000zł.

 

  • Oferta - Kredyt hipoteczny pozwoli Ci na zrealizowanie takich celów mieszkaniowych jak budowa, zakup mieszkania, domu lub działki, remont lub rozbudowa.
  • Wysokość kredytu - Kredyt jest udzielany od 40 000 zł, a najwyższa kwota kredytu do 80% wartości nieruchomości.
  • Waluta kredytu - krajowa walucie PLN.
  • Okres kredytowania- Spłatę w ratach równych lub malejących możesz rozłożyć na 35 lat.
  • Oprocentowanie i marża - Oprocentowanie w bankach jest zmienne, oparte o stawkę WIBOR 6M + marża banku. 
  • Opłaty i prowizje - Prowizja za udzielenie kredytu w zależności od rodzaju oferty: oferta standardowa i "obniżona marża" - 2,2%; "0% prowizji" - 0%. Brak opłat za wcześniejszą spłatę kredytu.
  • Zabezpieczenie - Zabezpieczeniem kredytu hipotecznego może być inna nieruchomość niż kredytowana, o ile spełnia wymogi banku i zostanie zakceptowana jako zabezpieczenie kredytu.

 Jeśli zwlekałeś z myślą o kredycie hipotecznym jest to ostatni moment na uzyskanie atrakcyjnej oferty! Różnica w marży różnych bankach wacha się nawet o 1%. Oznacza to, że miesięczna rata spłaty kredytu w jednym banku w porównaniu do drugiego może różnić się nawet o 100zł

 

W razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skotnaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Aktualności