Napisz do nas

Kategoria
19/08/2013

My się gradu nie boimy!!! A Ty?

Klika dni temu nad Rzeszowem przeszła bardzo silna burza z deszczem, gradem i wiatrem łamiącym drzewa. Czy w momencie kiedy zaczął intensywnie padać grad nie zaczęliście się martwić o swój samochód – jak go ochronić przed ewentualnym uszkodzeniem, co robić aby nie narazić się na straty finansowe? Na zjawiska pogodowe nie mamy wpływu ale możemy zabezpieczyć (ubezpieczyć) się na wypadek ich ewentualnych skutków i „spać spokojnie”.


Każdy właściciel pojazdu nie starszego niż 12 lat może skorzystać z ubezpieczenia autocasco (AC). AC jest ubezpieczeniem dobrowolnym i gwarantuje nam wypłatę odszkodowania w chwili nagłego wypadku (działania siły mechanicznej) w wyniku zetknięcia się ubezpieczonego pojazdu z osobami, zwierzętami lub przedmiotami a ponadto ubezpieczenie autocasco chroni nas przed powodzią, zatopieniem samochodu, uderzeniem pioruna, nagłym pożarem, wybuchem gazu, kataklizmami, huraganem, osuwaniem się i zapadaniem ziemi, nagłymi zjawiskami atmosferycznymi (odszkodowanie za grad) i działaniem czynników chemicznych, chroni również przed kradzieżą lub krótkotrwałym "pożyczeniem" samochodu.


W naszej ofercie posiadamy ubezpieczenia kilku różnych towarzystw ubezpieczeniowych dzięki czemu możemy zaoferować Ci najlepszą opcję ubezpieczenia dopasowaną do Twoich potrzeb. Przy niskiej składce masz kompleksową ochronę swojego pojazdu i nie musisz się już obawiać skutków finansowych nieprzewidzianych zdarzeń losowych na które nie masz wpływu.

Aktualności